Ośrodek Golina

Golina Camping Resort – Ośrodek Wypoczynkowy

    • Contrast
    • Layout
    • Font

Camping Resort

Ośrodek wypoczynkowy “Golina” to wspaniałe miejsce do wypoczynku. Z dala od miejskiego zgiełku, w leśnej ciszy i przy szumie strumyka, można oddać się wędkowaniu lub podziwianiu lokalnej przyrody.

Na odwiedzających czekają bardzo dobrze wyposażone domki letniskowe, z których można korzystać przez cały rok, a także inne obiekty, które mogą zostać wykorzystane w zależności od potrzeb wczasowiczów.

Dysponujemy 6 domkami drewnianymi, całorocznymi z ogrzewaniem elektrycznym . Każdy domek posiada aneks kuchenny , łazienkę z natryskiem.

Wyjątkowe miejsce

Nad pierwszym stawem znajdują 3 jednakowe domki, które mogą pomieścić max 8 osób. W każdym domku na parterze znajduje się salon z kominkiem i TV, w pełni wyposażony aneks kuchenny i łazienka z natryskiem. Na piętrze są 3 sypialnie – jedna 4-osobowa i dwie 2-osobowe. Przy domku znajduje się taras oraz miejsce do grillowania. Domki mają indywidualne pomosty do wędkowania. Obok każdego domku znajduje się miejsce do grillowania z grillem. Każdy z domków wyposażony jest również w telewizor i lodówkę. Dla gości przygotowana jest pościel oraz ręczniki.

Rezerwacja:
Pan Mirosław Kulas
lub 785-502-532